IMG_8913Я професійний фотограф Семенюк Максим. Живу і працюю в місті Нікополь. Так само виїзджаю на зйомки до Дніпропетровська, Запоріжжя, Марганеця, Орджонікідзе. Якщо Вам потрібен фотограф, Ви на правильному шляху. Свою працю я дуже люблю і буду радий зберегти світлі моменти Вашого життя.

Вам потрібен фотограф на весілля? Більше Вам не потрібно витрачати свій час на його пошук 🙂

Що може бути краще за дитячі фото Вашої дитини? Дитяча посмішка безтурботній сміх, улюблена іграшка обов’язково повінні буті у Вашому сімейному альбомі. А я, як дитячий фотограф, допоможу Вам у всіх фарбах передати це прекрасне і дуже швидкоплинний дитинство Вашої дитини.

Крім того, я проводжу фотозйомки в таких напрямках як: створення портфоліо, фотосесії вагітних, love story, вуличні та студійні фотосесії, а також рекламні та репортажні фотозйомки.

Ціни на фотографа можуть бути різними. Хтось фотографує занадто дорого, хтось занадто дешево, не гарантуючи при цьому якість своїх послуг. Я надаю професійні та якісні послуги фотографа за помірну ціну. Користуюся професійним обладнанням, а також постійно підвищую свої навички в обробці і ретуші фотографій.

Завжди маю при собі резервне обладнання.

На моєму сайті Ви можете почитати відгуки про мене і моїх роботах від моїх клієнтів.

Щоб замовити фотозйомку або задати питання – напишіть мені, а також телефонуйте за телефонами вказаними в розділі контакти. До кожного клієнта у мене індивідуальний підхід, тому Ви залишитеся задоволені!

Перейти до панелі інструментів