Будь ласка ознайомтесь.

Фотографія є авторським продуктом, тому замовляючи фотосесію, Ви погоджуєтеся зі стилем моєї фотографії і обробки, які відображені в моєму портфоліо. Співпрацюючи зі мною, Ви погоджуєтеся на показ кращих фотографій на сайті, в моєму блозі-портфоліо, фотокнигах з моїми роботами, конкурсах, виставках – в загальному, некомерційне використання (тобто я не можу продавати Ваші фотографії). Конфіденційність зйомки попереджайте заздалегідь.
Є можливість використовувати особистий транспорт для знімальної групи (фотограф, відео оператор, асистенти) (вартість даної опції 100грн + витрати на паливо).
Дата бронюється після підписання договору та внесенню завдатку в розмірі 50% від вартості пакета. У разі будь-яких причин, які виникли не з вини фотографа задаток не повертається, і залишаєтся як компенсація за можливу втрачену вигоду, через бронювання дати і відсутності можливості виконати обумовлену роботу.
Термін виконання замовлення до 4х місяців.

Додатково Ви можете замовити фотокнигу 25х25см або 30х30см на різну кількість сторінок чи розворотів. Наприклад – книга на 44 сторінки розміром 30х30см коштуватиме від 700грн. До книг, сімейних або дитячих зйомок, а також відгуків можна перейти по кнопкам нижче. При замовленні додаткових зйомок діє система знижок.

МінімальнийБазовийОптимальнийПід ключ
Тривалість (годин)24812
Вартість (грн)1200240038004800
Передвесільна консультація++++
Договір++++
Обробка всіх фото (без ретуші)++++
Ретушовані фото (шт)10102020
Фото напротязі тижня після весілля (шт)10101010
Віддаются в електроному форматі++++
КнигаПід замовленяПід замовленяПід замовленяПід замовленя
РетушПід замовленяПід замовленяПід замовленяПід замовленя
Перейти до панелі інструментів